Nabídka produktů

Video galerie
Kurzy fotografování
Jak platit

     

Partneři

 

 

 

 

 

 

 

ítejte ve světě SSI!

Scuba Schools Interational je jedním z nejznámějších pojmů v potápěčském průmyslu. Školou SSI ročně projde více než 2,5 milionu aktivních potápěčů a 67 milionů potápěčů na nádech. SSI stanovila standardy pro podnikání od roku 1970, ve 27 regionálních kancelářích, s pobočkami ve 110 zemích, a na více jak 2400 místech, za pomoci didaktických materiálů ve 25. jazycích.

Chcete objevit nový svět a začít vzrušující dobrodružství?
Šnorchlování je skvělý začátek podmořského dobrodružství! Buďte připraveni přijmout výzvu a ponořit se do zcela nového světa! Šnorchlování je skvělý způsob, jak najít nové přátele. Je to vynikající příležitost stát se součástí něčeho zvláštního.

Pojďte ještě dál a prozkoumejte nový svět! Naučíme Vás potápět!

SSI nabízí nekonečné možnosti, jako žádná jiná sdružení. SSI nabízí kontinuální vzdělávání. Vyberte si kurzy, které Vás zaujmou a osloví, a dostanete skutečné školení, které budete potřebovat, abyste se cítili sebejistě a bezpečně. S programem SSI je učení rychlé, snadné a pohodlné! SSI Speciální kurzy jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily vašemu tempu, které vám nejlépe vyhovuje. Pokud budete chtít postoupit dál, máme pro Vás SSI TXR - Technical Extended Range – program.
Pokud chcete sdílet svou vášeň pro potápění s ostatními,  chcete se potápět profesionálně a koníčka změnit na profesi? SSI je vám k dispozici jako partner, který poskytuje možnost profesního rozvoje! Potápěj se profesionálně a staň se SSI instruktorem!

 

Co by měl každý potapěč vědět...

 

Naše desetiletá zkušenost nás naučila, jak sestavit čtyři postupy které, umožňují rozumné potápění a rozumnou zábavu. Poznáte, jaká je souvztažnost mezi kvalitním tréninkem a dobrou zábavou během potápění.  

Odpovídající výuka
Dostanete odpovídající lekce potápění, které se musíte naučit. Pomůže vám v tom profesionální soustava výuky, kde se můžete učit tempem, které vám vyhovuje. Váš instruktor je vám vždy k dispozici.

Odpovídající výbava
Nejlepší a nejpohodlnější způsob, jak si potápění co nejlépe užívat je ten, že budete vlastnit svojí potápěčskou výbavu. Jakmile se dobře seznámíte se svojí potápěčskou výbavou, bude vaše potápění pohodlnější a bezpečnější. Pravidelný roční servis výbavy zmenšuje možnost rizika špatné funkce nebo poruchy.

Odpovídající výcvik
Musíte se naučit předepsané cviky potápění, jakým je chování pod vodou a manipulace s potápěčskou výbavou. Nejlepší způsob učení je s kvalifikovaným instruktorem uznávané školy potápění. Předepsané lekce rozvijí vaše poznání.

Odpovídající zkušenosti
 Učením zvyšujete vědomosti a cvičením poznání, ale hlavní klíč k větší bezpečnosti a k pohodovému potápění je, když se potápíte co nejvíce. Velikost zkušeností se získává potápěním na různých lokalitách při poznávání nových lidí a nových dobrodružství. Proto je moto SSI: serious diving, serious fun  (opravdové potápění = opravdová zábava)

 Po ukončení kurzu, jsi připraven se bavit dobrodružstvím potápění celý život. Potápění umožňuje neomezené možnosti poznávání, cestování, učení a nová dobrodružství. Záleží jen na Vaší chuti a elánu.

Rozumné potápění

  • Vyhledejte vodu v místě bydliště – bez ohledu na to, kde žijete a kolik je zde míst, kde se můžete potápět. Taková místa jsou dostupná, cenově přístupná a umožní vám, abyste zvyšovali vaše zkušenosti, poznání a vyzkoušeli si svoji novou výbavu.
  • Poznejte světové vody – Cestujte po exotických zemích a poznávejte nové kultury. 72% země je pokryto vodou a vy máte licenci na její prozkoumání.
  • Staňte se členem potápěčského klubu a poznávejte nové přátelé – nejlepší způsob, jak si rozšíříte své vědomosti, výbavu a důležité je, že poznáte druhé potápěče. Můžete poznávat nové potápěčské lokality a destinace pro dovolenou. Jediný způsob jak zvyšovat své vědomosti je co nejvíce se potápět. A nejlépe, s přáteli...
  • Staňte se podvodním fotografem nebo kameramanem – Krása podvodního světa je fotografův sen. Dnes již dostupná technika pro podvodní fotografování vám umožní přenést Vaše zážitky do suchozemnského světa.
  • Zvyšujte si svoji kvalifikaci – certifikát potápěče otevřených vod je jen začátek SSI výukového systému. Další kurzy specialit vás naučí různým cvikům a způsobům. Kombinací speciality a zkušeností můžete dosáhnout vyššího stupně certifikací.
  • Staňte se Instruktorem – síť SSI ve světě neustále roste. Aby SSI uspokojilo všechny zájemce, potřebuje stále nové instruktory. Jestli máte zájem se podělit o své potápěčské zkušenosti s ostatními, promluv si o tom se svým SSI instruktorem.

Bez ohledu na způsob a druh potápění, které provozujete, bude vaše SSI centrum zároveň vaše zázemí. Zachovávejte mu přízeň a využívejte jeho služeb – je to vaše cesta do překrásného podvodního světa.

 

Profesionální potapěč

Profesionální potapěč 07/05/2010

více zde >

Potapěč záchranář

Potapěč záchranář 07/05/2010

více zde >

Instruktorský kurz OWDI

07/05/2010

více zde >

Pokročilý potapěč

Pokročilý potapěč 07/05/2010

více zde >

Mistr potápěč – SSI Master Diver

Mistr potápěč – SSI Master Diver 07/05/2010

více zde >

Začínající potapěč

Začínající potapěč 07/05/2010

více zde >

Zkušební ponor SSI Try Scuba

Zkušební ponor SSI Try Scuba 07/05/2010

více zde >

Stránka 1 | vše z celkem 7 článků.
Přihlašte se k odběru aktualit

Zákaznický účet

Kontakty

Ivana

prodej, e-shop, půjčovna, servis, foukání

zájezdy-cestování

 

ivana.stastna@potapeniproradost.cz

tel.: +420 776 623 653

 

Nejnovější
Potápěčský počítač G2 (computer only) Scubapro, full-colour LCD

Potápěčský počítač..

Cena: 22 299,– Kč
Automatika Scubapro set1.st Mk25 DIN300 +2.st G260 TACTICAL +Octopus R195, AKČNÍ CENA!

Automatika Scubapro..

Cena: 16 840,– Kč
Neoprenová kukla H1 5/7mm s límcem WaterProof, High Visibility Hood

Neoprenová kukla H1 5/..

Cena: 2 240,– Kč
Neoprenové boty Waterproof B50 5mm boot

Neoprenové boty..

Cena: 1 380,– Kč
Neoprenové boty Waterproof B50 nízké provedení, 3mm Low Cut Boot

Neoprenové boty..

Cena: 1 250,– Kč
Pro zákazníky

Nenašli jste co jste hledali?

Nevadí !

Individuálně dovezeme jakoukoliv položku ze sortimentu našich dodavatelů. 

ivana.stastna@potapeniproradost.cz   

nebo volejte 776 623 653 a my se Vám to  pokusíme sehnat!